Partnerzy

pomogli nam

Wszystko jest możliwe, jeśli wspierają cię właściwi ludzie.
Misty Copeland
Sponsor Strategiczny
Centrum Handlowe Plaza Rzeszów                            

„Miasto skarbów” to kolejny projekt stowarzyszenia PSAR, który uzyskał wsparcie Centrum Handlowego Plaza Rzeszów. Poprzednio współpracowaliśmy przy wydaniu książeczek „Rzeszowskie spacery dla przedszkolaków” i „Podkarpackie wędrówki dla przedszkolaków”, przy I Przeglądzie Artystycznym oraz pikniku rodzinnym, który odbył się w Rzeszowie 10 września 2017.

PSAR to tylko nie jedyna organizacja, która realizowała swoje projekty przy współudziale „Plazy”. Centrum handlowe wspiera też różne działania promujące zdrowy, sportowy i ekologiczny tryb życia (np. coroczne maratony Zumba & Salsation albo projekty edukacyjno-informacyjne dotyczące selekcji śmieci).

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów nieodmiennie pokazuje się też jako firma, która poświęca wyjątkowe uwagę dzieciom. Od wielu lat bardzo mocno angażuje się w różne akcje prospołeczne mające na celu naukę i rozwój odpowiednich nawyków i zachowań wśród najmłodszych. Ponadto w galerii regularnie organizowane są imprezy kierowane do najmłodszych. Można tu wspomnieć o obchodach Dnia Dziecka albo Pierwszego Dnia Szkoły.

Centrum Handlowe Plaza Rzeszów to miejsce przyjazne dzieciom.

Sponsorzy
G2A

G2A to błyskawicznie rozwijająca się firma z branży informatycznej, jedno z tych rzeszowskich przedsiębiorstw, którego marka rozpoznawana jest na całym świecie. Usługi G2A kierowane są przede wszystkim do różnych osób związanych z grami komputerowymi: producentów, sprzedawców, graczy. Platforma handlowa G2A Marketplace ma już ponad 14 milionów użytkowników.

G2A sponsoruje wydarzenia sportowe, takie jak Maraton Rzeszowski. Wspomaga rzeszowskie domy dziecka wyposażając je w pracownie komputerowe. Również na inne sposoby angażuje się w działalność społeczną. Nie jest to zatem pierwszy raz, gdy ta firma włącza się w projekt niezwiązany ze światem cyfrowym. Wierzymy, że przedstawiciele G2A dostrzegli w „Mieście skarbów” te wartości, którymi oni sami starają się wyróżnić: kreatywność, solidność, przejrzystość pomysłu i profesjonalizm w jego realizacji. No i, oczywiście, okazję do fajnej rozrywki!

Makarony Polskie

To, jaki jest podstawowy zakres działalności firmy Makarony Polskie, w wystarczającym stopniu wyjaśnia sama nazwa. Z perspektywy działalności organizacji pozarządowej istotne jest to, że to przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, dbające nie tylko o zysk, ale też o swoje miejsce w społeczności. Makarony Polskie wprowadzają to podejście w życie sponsorując funkcjonowanie dwóch domów dziecka albo różnych wydarzeń sportowych, by wymienić tylko niektóre aktywności.

Nasze stowarzyszenie w ramach projektu „Miasto skarbów” po raz pierwszy nawiązało współpracę z tym przedsiębiorstwem i w ten sposób Makarony Polskie przyczyniły się do promocji miasta, w którym mieści się ich siedziba.

Lotnisko Rzeszów-Jasionka

Podrzeszowskie lotnisko z roku na rok zyskuje na znaczeniu jako węzeł komunikacyjny i transportowy. Coraz więcej lotów, pasażerów, przewożonych towarów. Lotnisko stara się otwierać swoje podwoje nie tylko dla podróżujących. Czy wiecie, że można się wybrać na wycieczkę i zwiedzić zaplecze portu lotniczego i zobaczyć to, czego nigdy nie zobaczycie, jeśli po prostu lecicie gdzieś samolotem?

Lotnisko nie jest jedną z atrakcji, które odnajdziecie w „Mieście skarbów”, ale jest tam niejeden „skarb”, który przypomina o przeszłości lotnictwa na Podkarpaciu. Zachęcamy także do przeczytania wydanej przez nasze stowarzyszenie książeczki „Lot z przeszłości”, której bohaterowie trafiają też do Jasionki, gdzie przeżywają niesamowitą przygodę.

Dziękujemy zarządzającym lotniskiem za wsparcie w projekcie.